לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

אודות

החברה לפיתוח מכונות ומוצרים מכניים של שחר חיאל מתמחה בבניית מכונות ייחודיות שמיוצרות לפי הזמנה. המכונות מיישמות בשטח את הבקשות והצרכים של לקוחות החברה, והופכות רעיונות טובים למציאות טכנולוגית חכמה ויעילה.

החברה ממוקמת באזור התעשייה של מגדל העמק, ומשרתת לקוחות בכל רחבי הארץ. היא הוקמה בשנת 2010 על ידי היזם והמנהל שחר חיאל. שחר הוא מהנדס מומחה בעל ותק של קרוב לעשרים שנה בתחומים של תכנון ופיתוח מכאני, מערכות הינע, פיתוח מכונות ובניית מכונות אוטומטיות ומוצרים מולטי-דיסיצפלינרים. תחת הנהלתו של שחר פועל צוות מקצועי מצוין ומיומן, עתיר ניסיון וידע, הכולל שלושה מהנדסי מכונות, שני אנשי הרכבה, מומחה לחשמל ובקרה ומומחה לתוכנות PLC.

אודות שחר חיאל

שחר חיאל, יליד קיבוץ שריד, הוא בוגר מסלול בן ארבע שנים בהנדסת מכונות בבית ספר צור – יוזמה של התעשיין סטף ורטהיימר, שפעלה בגן התעשייה תפן בגליל המערבי.

בנוסף למד שחר מדעי המחשב וניהול באוניברסיטה הפתוחה. עם תום לימודיו פתח שחר משרד להנדסה בקיבוץ שריד, שסיפק שירותי ייעוץ הנדסי, פיתוח מכונות ובניית מכונות למפעל הקיבוצי גמל-שריד לייצור אופני השחזה. פעילות המשרד התמקדה בפיתוח מכונות תומכות-ייצור, המתבססות על טכנולוגיות של רובוטיקה ואוטומציה. לאחר מכן פעל שחר במשך שש שנים כשותף בחברה המתמחה בפיתוח מכונות אוטומציה, וב-2010 הקים את שחר חיאל – החברה, שהיא חברה לפיתוח מכונות הממוקמת במגדל העמק.

נכון להיום היה שחר חיאל אחראי למאות פרויקטים של פיתוח ובניית מכונות עבור מגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים: מפעלי תעשייה, חברות היי-טק מבוססות, חברות סטארט-אפ ויוזמות פרטיות.

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס