לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

התמחות וטכנולוגיה

 

תחומי ההתמחות וטכנולוגיה – שחר חיאל

לשחר חיאל וצוות החברה ידע רב וניסיון מקצועי נרחב בפיתוח מערכות הינע ומנגנונים שיוצרים תנועה במערכות מכאניות מורכבות. ידע חיוני העומד לשירותם של כל לקוחות החברה: התמחות החברה בפיתוח מכונות אוטומציה ומוצרים דיסציפלינאריים מתורגם לפיתוח מכונות חדשות ומקוריות לבקשתם של יזמים וממציאים פרטיים, או לחלופין כמענה מיטבי לתעשיינים המבקשים לשפר ולייעל את קווי הייצור שלהם.

שחר בקיא בשוק הנדסת המכונות , במגוון שיטות ההינע הקיימות ובטכנולוגיות הבקרה. החברה מנוסה בתכנון ובבניית מערכות הנעה מדויקות, המבוססות על מנועי צעד ומנועי סרוו. מערכות אלה מתאפיינות במגוון יכולות איכותיות: מהירות ותאוצה גבוהות במיוחד, תנועה רציפה ומדויקת, עצירה מבוקרת בדיוק של מיקרונים בודדים, שליטה מעולה בתנועה ובמיקום וסנכרון מלא בין תנועות שונות בפעולת המכונה. המנועים האיכותיים נשלטים על ידי מערכות בקרה, ומניעים את מגוון מרכיביהן המכאניים של המכונות: זרועות, מסילות ליניאריות, רצועות טיימינג שמעבירות תנועות מדויקות, פסי שיניים מדויקים, גלגלי שיניים, שרשראות, כבלים ועוד.

מומחיות הליבה של החברה במערכות הינע מהווה בסיס מוצק לפיתוח מערכות ופרויקטים רב-תחומיים, הכוללים שלד ומבנה, חלקים מכאניים, מנגנוני הינע, מערכות לבקרת מיקום ותנועה, וכן מערכות חשמל ותוכנות בקרה (PLC).

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס