לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

בניית אבטיפוס

 

בניית אבטיפוס למכונות ומוצרים

בניית אב טיפוס בתעשיית ההנדסה המכנית ובתהליכי פיתוח של מכונות ומוצרים, מהווה את הדגם הראשוני של המוצר המכאני העומד במרכז הפיתוח. בניית האב טיפוס היא אבן דרך בתהליך הפיתוח של מוצרים ומכונות ומאפשרת בדיקה והבנה מעשית של תפקודי המערכות והמכלולים השונים במוצר החדש. בהתאם לממצאים והסקת המסקנות בהשלמת הבנייה, נערכים שינויים הכרחיים בעיצוב המוצר ובמרכיבויו השונים, על מנת להתאימו לתנאים האופטימליים של נוחות שימוש, עמידות ואורך חיים.

תהליך ייצור האבטיפוס בשחר חיאל, מגובה בידע ונסיון עשיר שנרכש ע"י שחר במשך שנים של לימודים אקדמאיים ובמהלך פיתוח של מאות פרוייקטים שונים שבבסיסם נדרש ייצור של אבטיפוס. תכנון, אפיון ובניה של אבטיפוס למוצר, חשוב שייערכו במקצועיות ודיוק רב כבר מהשלב הראשוני של התכנון. זאת על מנת לחסוך בעלויות וזמן יקר הכרוך בתכנון לקוי.

אם דרושה לכם עזרה בתכנון ובניית אבטיפוס למכונה או מוצר מכאני חדש מכל סוג, פנו אלינו להמשך ייעוץ והכוונה.

 


בניית אבטיפוס פשוטה וייחודית

בניית אבטיפוס בשחר חיאל כוללת

- שירותי תכנון קונספט ראשוניים (PDR)

- תכנון פרטני (CDR) של מכלולי המכונה וחלקיה היעודיים (תוך התחשבות בהכנתם לייצור סדרתי)

- בניית והרכבת האבטיפוס

- זיהוי נקודות כשל שלאחר הבנייה

- מתן פתרונות לבעיות אשר אותרו בסיום הבנייה

- מקצה שיפורים להעמדתו של המוצר בתנאים האופטימליים של תפקוד, נוחות שימוש, אמינות ועמידות.

 

תחומי עיסוקינו בתחום הפיתוח ובנייה של אבטיפוס למכונות ומוצרים חולשים על מגוון רחב של שיטות הינע, בקרה, רובוטיקה, שילוב תנועה ממקורות שונים, מערכות רב-תחומיות, מולטידיספלינריות, מנגנוני הינע מדוייקים, סנכרון, מנועי סרוו, מערכות לינאריות ועוד…

השירותים מתאימים ליזמים פרטיים, חברות ומיזמי הייטק אשר זקוקים לשירותי תכנון ופיתוח מקצועיים, בכל שלב של תהליך בניית האבטיפוס. צרו עמנו קשר ונשמח להכווין ולייעץ.

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס