לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

ייעוץ הנדסי

 

ייעוץ והכוונה בהנדסה מכנית 

אחד הפרמטרים הקובעים את איכות התוצר של פיתוח מכונה או מוצר חדש הוא ייעוץ הנדסי מקיףֿ ומקצועי. ייעוץ טוב הוא אבן דרך בבנייה נכונה ואפקטיבית של כל מכונה וחוסך את הבעיות והעלויות המיותרות, שכלולות בייעוץ לא מקצועי. ייעוץ ותכנון טובים משמעותן מתן פתרונות פשוטים וחכמים לבעיות סבוכות וביחס נכון של עלות-תועלת.

ב"שחר חיאל" תקבלו ייעוץ הנדסי במגוון רחב של תחומי התכנון והפיתוח ע"י שחר חיאל עצמו ובגיבוי של צוות אנשי מקצוע המורכב ממהנדסים ואנשי מקצוע מנוסים בתחום. אנחנו מספקים שירותי ייעוץ בהנדסה מכאנית, תכנון ובניית מכונות, פיתוח מכונות אוטומטיות, מוצרים מכאניים ועוד. השירות ניתן לייזמים פרטיים וחברות המעוניינים ליצור מוצר חדש או לשדרג את הקיים, תוך שמירה על קונספט הרעיון שמביא הלקוח, פתרונות חכמים והוזלת מחירים.

בין אם נדרש לכם ייעוץ ראשוני לתחילתו של פרוייקט או בין אם הנכם נמצאים בשלב מתקדם יותר של התהליך, צרו עמנו קשר היום לשיחת ייעוץ ראשני חינם, ללא כל התחייבות.

נשמח לעמוד לעזרתכם עם ייעוץ הנדסי מקצועי בכל שלב בו אתם נמצאים, למציאת הפתרונות האידיאליים ולפיתוח ויישום מוצלח של הפרוייקט.

 

ייעוץ הנדסי – איך ולמה?

עסקים בתחום הייצור והתעשייה וייזמים פרטיים המבקשים ליצור מכונות חדשות או לפתח מכונות קיימות נדרשים לפתרונות מתקדמים אשר יוכלו לעמוד במבחן האיכות והזמן. על מנת לתכנן ולייצר מכונות אלו, יש בראש ובראשונה לקבל ייעוץ הנדסי ראשוני בסיסי, במסגרתו נעשה בירור של צרכיו ודרישותיו של הלקוח, ומותאמת עבורו תוכנית פעולה הכוללת תכנון ראשוני של המכונה, אפיון טכני של מרכיביה והעיצוב. ייעוץ הנדסי הוא גורם מכריע בפיתוח של כל מכונה וחשוב שיסופק ע"י בעלי מקצוע מנוסים וילווה את כל אורך שלבי הפיתוח.

 

פתרונות נוספים הניתנים באמצעות ייעוץ הנדסי

מלבד תכנון ופיתוח נכון של מכונות ומוצרים, ייעוץ הנדסי מקצועי ונכון יכול להעניק לכל יזם, בעל עסק, חברה או מפעל מענה ופתרון למגוון קשיים נוספים, המעכבים או עלולים להכשיל את הפרויקט בו הם מתמקדים. בין אלו:

• התמודדות עם נקודות כשל

• איתור בעיות במכונות קיימות ופתרונן

• בניית ארונות ולוחות חשמל

• ייצור חלקים מורכבים ברמת דיוק גבוהה

• תכנון ובנייה של מתקני בדיקה הבוחנים את עמידות המוצרים של הלקוח

• ניתוח סיכונים וכך הלאה.

 

חברת "שחר חיאל" הינה חברה עתירת ניסיון בתחום המכאניקה וההנדסה, ומעסיקה אנשי צוות מקצועיים ומנוסים, המתמחים בתחומי הטכנולוגיה, ההנדסה והתעשייה. לכל אנשי הצוות בחברה ניסיון של שנים רבות בתחום, ויכולות טכניות ברמה גבוהה. שירותי הייעוץ הניתנים על ידי שחר והחברה הם אישיים אמינים ומקצועיים ומתסתמכים על שנים של נסיון.

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס