לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

ייצור מכונות

ייצור מכונות לתעשיה וייזמות

בין אם הנכם בחיפוש אחר חברה לייצור מכונות למטרת ייזמות פרטית או סטארט-אפ ובין אם דרוש הייצור למכונה בתחום התעשיה, שחר חיאל הינה החברה המובילה בתחום בישראל וספקית של פתרונות מתקדמים בפיתוח וייצור של מכונות ומוצרים מכניים.

אנו מציעים שלל שרותים מתכנון ופיתוח ועד השלמת הייצור של מכונות שונות הכוללות מערכות אוטומציה, הנעות סרבו, מוצרים מולטידסיפלנריים, מכניקה, אלקטרוניקה, בקרה וכוֿ.

 

הפתרונות אותם מספקת החברה בתחום ייצור ופיתוח מכונות באים לידי ביטוי בתחומים שונים בינהם:

Industrial machine manufacturing

ייצור מכונות לתעשיה – כללי

ייצור מכונות לרפואה

ייצור מכונות לחיתוך, הדבקה, הלחמה ומילוי

מכונות לתעשיית המזון – שקילה, פיקוק, ניקוי וכו'

מכונות בתחום הפלסטיקה

ייצור מתקני אריזה ומסועים מיוחדים

ועוד…

 

עיבוד שבבי כחלק מתהליך הייצור

עיבוד שבבי הוא ענף אשר התפתח במהירות מסחררת ובאופן ניכר במהלך העשורים האחרונים. מאז שנות ה-50, מכונות CNC (Computer Numerical Control) עזרו לתעשיה להשיג תוצאות עקביות ולהגביר את התפוקה באופן משמעותי.

כיום, יותר מחצי מאה לאחר מכן, זירת התעשייה הינה תחרותית ומתקדמת יותר. לכן, שילוב העיבוד השבבי כשירות המסופק כחלק מייצור המכונות ע"י אותה החברה/עסק הוא בעל משמעות רבה בהוזלת עלויות הייצור והפיתוח של כל מכונה ומוצר מכני, ובמיוחד בתחומי ייצור המחייבים שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות. בשחר חיאל אנו מציעים שירותי עיבוד שבבי כחלק משירותי העסק ותהליך הייצור של המכונות.

תכנון מקיף להצלחה בייצור מכונות

תכנון מכונות דורש ידע נרחב, התמקצעות ויצירתיות. התשתית הבסיסית ביותר של מוצרים רבים וענפי תעשיה שונים נעוצה בתכנון מכונות. תחום זה הולך ומתפתח עם הזמן, וכיום הוא משלב מערכות טכנולוגיות מורכבות, חשיבה הנדסית מתקדמת ומערכות מידע מודרניות. שני הסוגים העיקריים בתכנון מכונות הם שכלול ופיתוח של מכונה קיימת ותכנון של מכונה חדשה.

מעבר להיבטים הטכנולוגיים וההנדסיים, תכנון מכונות מקצועי צריך להתחשב בקהל היעד, במוצרים המתחרים בשוק ובאופן הפצת ושיווק המוצר. לאחר תכנון קפדני הכולל אפיון של המוצר, התייחסות לחומרי הגלם ולמרכיבים השונים, חישוב עלויות הייצור והגדרת הדרישות המכאניות והשיווקיות, ייבנה האב טיפוס. בצורה זו יהיה אפשר לפעול לקבלת האישורים הרלוונטיים, לגייס משקיעים ולהמשיך את ייעודו הכלכלי והפרקטי של הפרוייקט לשלב הבא של ייצור סדרתי.

 

בניית המכונה וייצור סדרתי

לאחר שלב התכנון, מגיע שלב הבנייה. בניית מכונות מבקשת להעניק פתרון היקפי ומלא לצרכי הייצור של הלקוח והיא מחייבת ידע מעמיק בתחומים רבים כגון חיווט, הינע ובקרה כמו גם היכולת לבצע אינטגרציה בין המרכיבים השונים של המכונה.

בניית מכונות הינה תחום המתפתח בקצב מסחרר, וכדי להצליח בו, יש לשלב בין הכרת התנאים המשתנים בסביבה הטכנולוגית בכלל לבין הכרה מעמיקה של הענף התעשייתי אליו מיועדת המכונה בפרט. כך למשל, בבניית מכונות יש להתחשב במרכיבים שונים של איכות הסביבה, בתנודות בשוק חומרי הגלם ואספקתם, בטכנולוגיות חדשניות ומשתנות, ולעמוד בתקני הרגולציה העדכניים ביותר. רצוי שרק לאחר בחינה מקיפה של כל המרכיבים, הבנה מעמיקה של השוק ושל המוצר ובחינה כוללת של הייצור הראשוני, לעבור לשלב הסופי של ייצור תעשייתי סדרתי. לאחר השלמת הפיתוח וייצורו של המוצר המוגמר ועל מנת להוזיל עלויות בייצור סדרתי רצוי במרבית המקרים להעביר את ייצור המכונות הסדרתי למפעלים המתמחים בייצור מסוג זה בארצות מעבר לים (כגון ארצות שונות במזרח הרחוק), בהם עלות חומרי הגלם וכח העבודה זולים יותר. גם אז יש לתת דגש על איכות ולבקר כל תהליך באופן קפדני.

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס