לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

למה אנחנו

 

למה שחר חיאל?

פיתוח מכונה חדשה אינו עניין פשוט, אשר כרוך בתכנון רב ולא מעט כסף. בכדי להבטיח את הצלחתו של פרוייקט הפיתוח ולצמצם את הסיכויים להוצאות וסיבוכים מיותרים, חשוב לבחור בחברה או איש מקצוע אמינים ובעלי נסיון.

הבחירה בשחר חיאל למטרת פיתוח המכונה או המוצר שבאמתחתכם היא ללא ספק הבחירה הנכונה וממספר רב של סיבות, כמה מהן מנינו כאן למטה:

 

ידע ומומחיות. לצוות הפיתוח בשחר חיאל ידע מקצועי רחב ומעמיק, שאותו כמעט ואין למצוא אצל מפתחי מכונות בישראל. שחר אשר מעורב בכל אחד מן הפרוייקטים של החברה הוא מומחה ברמה בינלאומית, בעל נסיון עשיר של שנים והבנה מקיפה בכל נושא הקשור למערכות הינע הכוללות: רובוטיקה ואוטומציה, מנגנונים נעים עם מנועי צעד ומנועי סרוו, בקרת תנועה, בקרת מיקום, מנועים פנאומטיים, מנועים הידראוליים ושילוב רב-תחומי של כמה מערכות נעות.

 

אתם במרכז.  אצלנו תקבלו יחס אישי, עדכונים שוטפים על התפתחות הפרוייקט ומענה מהיר לכל שאלה. תוכלו לשמור על קשר הדוק עם הצוות שמתכנן ובונה את המכונה, לראות את התפתחות הפרוייקט בשטח ולקבל שירות אמין ואיכותי בכל רגע נתון.

 

ניסיון. שחר תכנן ובנה עד היום יותר מ-150 מכונות המתבססות על טכנולוגיות של אוטומציה ורובוטיקה. שחר עצמו כבר קרוב ל20 שנה בתחום הפיתוח המכאני ונסיונו הרב יעניק לכם יתרון משמעותי בניצול של ידע נרחב להשגת מטרות בדרך הטובה והזולה ביותר.

 

יצירתיות. שחר חיאל ואנשי הצוות של החברה מוצאים פתרונות הנדסיים חכמים. בעזרת חשיבה יצירתית וכושר המצאה מתקדם מפתחים בחברה מערכות ומנגנונים מיטביים שמהווים פתרונות לבעיות בפרוייקט, אשר בחברות אחרות לא הצליחו למצוא להן פתרון.

 

צרו עמנו קשר היום לשיחת ייעוץ ראשונית חינם ללא התחייבות, עם שחר עצמו ותווכחו באיש המקצוע האדיב והאמין שאין שני לו הן באיכות השרות והמוצר והן במחיר.© שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס