לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

עיבוד שבבי

עיבוד שבבי

במונחים מקובלים של תעשייה, עיבוד שבבי הינו אחד המרכיבים החשובים ביותר של תהליכי הייצור. עיבוד שבבי יכול להיות מוגדר כתהליך של הפקת חלק מחומר באמצעות פעולות מכאניות שונות. ככל שתהליך העיבוד מדויק ועוצמתי יותר, כך עלותו גבוהה יותר. באמצעות תהליך עיבוד שבבי, ניתן לייצר חלקים דרושים ממתכות שונות. חלקים אלו נדרשים לרוב לפיתוח וייצור של מכונות ומנגנונים מכאניים.

 

שחר חיאל – שירותי עיבוד שבבי

החברה בבעלותו של שחר חיאל עוסקת בתחום המכאניקה זה שנים רבות. הפתרונות אותם מספקת החברה בתחום העיבוד השבבי, מותאמים באופן אישי ומקצועי לכל לקוח ומונפקים בייסודיות ע"פ דרישות העיבוד השבבי של חלקים שונים למכונות ייעודיות למפעלים ותעשייה, מכונות בדיקה, מכונות ייצור וכו'.

בכל הנוגע לעיבוד שבבי, מציעה החברה מבחר פתרונות יצירתיים הכוללים את ההיבטים השונים של ייצור חלקים מורכבים לפיתוחים חדשים וייצור חלקי חילוף. החלקים מיוצרים במפעלינו תוך שימוש במכונות CNC וסוגים שונים של מחרטות.

בשחר חיאל מחויבים לתוצר איכותי ומגדירים סטנדרטים גבוהים של בטיחות ומקצועיות. כחלק מהחזון שלנו, אנו מקפידים לעמוד ברף הציפיות של הלקוחות שלנו, ודואגים להתאים את הפתרונות הטובים ביותר לצרכים ולדרישות הלקוח, מורכבות אשר יהיו. הידע והניסיון של עובדי החברה, מאפשר לנו להתמודד עם פרויקטים מסובכים ומורכבים של העיבוד השבבי, תוך הקפדה מקסימאלית על דיוק, איכות והפחתת עלויות.

 

 

עיבוד שבבי מדוייקמידע כללי על העיבוד השבבי

עיבוד שבבי הוא מונח רחב היקף. על מגוון התהליכים שייעודם לסלק פיסות חומר מתוך חומר גלם קיים להעשות בדיוק רב של עד כאלפית המילימטר. הוצאת החומר צריכה להיעשות בגודל מסויים ובצורה ספציפית, זאת על מנת ליצור את הצורה הגיאומטרית הרצויה. התהליך נעשה באופן מבוקר ודורש תשומת לב רבה לפרטים על מנת לעמוד באופן המפרט שנקבע בשרטוט ההנדסי.

 

ברוב המקרים, כאשר מדובר על עיבוד שבבי, הכוונה היא לטיפול במתכות באמצעות שיטות שונות כמו: חריטה, כרסום, ניסור, קידוח וכיוצא בזה. כיום ניתן להשתמש בטכניקות אלו על מנת לבצע עיבוד שבבי גם בחומרים נוספים כגון עץ, פלסטיק, קרמיקה וחומרים מורכבים אחרים. תהליך העיבוד נעשה על ידי בעל מקצוע באופן ידני באמצעות מכונות השחזה וכרסום או ע"י טכניקות מתקדמות יותר של כרסום CNC הכוללות שימוש בחיתוכי לייזר, ניצול תהליכים כימיים שונים, חום ושיטות נוספות ותוך תפעול ובקרה אוטומטיים של תוכנות מחשב ייעודיות.

 

עיבוד שבביעיבוד שבבי חלקים

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס