לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

פיתוח מוצר

 

פיתוח מוצרים – שחר חיאל

שחר חיאל ואנשי הצוות בחברה פועלים בתחום של פיתוחים מכניים ואוטומציה כבר קרוב לשני עשורים וברשותינו ניסון רב בתכנון ופיתוח של מכונות ומוצרים מכניים מורכבים מתחומים שונים. פיתוח של מוצר חדש עם שחר מבטיח לכם שתקבלו את הפתרונות החדשניים ביותר ואת הטכנולוגיות המתאימות ביותר עבור המוצר שלכם. בחברה פועלים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מתחומי הנדסת מכונות, חיווט, כותבי תוכנה, אנשי שירות ועוד. החברה מתמחה בפיתוח של מוצרים, מכונות ומכשירים מבוססי חשמל, מכאניקה ובקרה.

למידע נוסף והתרשמות מעמיקה יותר עם יכולות החברה, המוצרים ואנשי הצוות, אנו מזמינים אותכם ליצור קשר עוד היום. נשמח לעמוד לשרותכם עם שירות איכותי, אמין ומקצועי.

 

פיתוח מוצר חדש

פיתוח מוצר היא הגדרת מטריה לשורה ארוכה של תהליכים מורכבים שתחילתם ברעיון וסופם במוצר המוגמר או בבניית אבטיפוס. חשוב לציין כי לא תמיד מדובר על פיתוח בסדר גודל של המצאת הגלגל. חידושים טכנולוגיים רבים להם אנו עדים חדשות לבקרים הם בסך הכל שילוב או אינטגרציה של טכנולוגיות קיימות לצורך יצירת טכנולוגיה חדשה.

 

שלב הקונספט 

מכל השלבים של פיתוח מוצר חדש, שלב הקונספט הוא הראשוני ביותר. ללא הגדרת דרך הפעולה של המוצר החדש לא ניתן לצאת לדרך. שלב הקונספט הוא השלב הרעיוני, בו מתגבשות התשובות בנוגע ל מהות המוצר את מי הוא אמור לשרת, ומה היעדים והפתרונות אותם הוא בא להשיג.

 

תכנון מוצר

פיתוח מוצר מצריך לא מעט תכנון. למעשה ככל ששלב התכנון ייעשה בקפדנות יתרה יותר, כך המשך הדרך יהיה פשוט, קל וחף מתקלות ובעיות. תכנון מוצר הן מבחינת המפרט התכני, התכנון המכאני והגימור הנדרשים לצורך פיתוח מוצר חדש כוללים אפיון בו מגדירים מראש בדיוק את הפעולות שצריך המוצר לבצע את העומסים שעליו לעמוד בהם, את הסביבה שהוא צריך להתמודד עמה, העיצוב וכיו"ב. לאחר מכן מיוצרים, מורכבים ונבחנים רק המנגנונים הראשיים והמסובכים ביותר ובשלב הסופי ממשיכים לשלב הייצור של המוצר כולו בו מורכבת כלל המכונה, שבמקביל גם עוברת סדרה מתועדת של בדיקות ושינויי קצה.

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס