לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

פיתוח ובניית מכונות

 

פיתוח מכונות – שחר חיאל

עיקר עיסוקנו והתמחותנו הוא בפיתוח מכונות ומוצרים חדשים. נעזור לך לפתח את המכונה או המוצר משלב הרעיון ועד למוצר המוגמר. פיתוח מכונות איתנו מבטיח ניצול נכון של ההשקעה ומציאת פתרונות מכאנים האופטימליים ביותר עבור כל פרוייקט. המכונות שאנו מפתחים אמינות מאוד, עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של כוח,  יעילות, דיוק, מהירות וביחס הנכון של עלות מול תועלת. אצלנו תקבלו תוצר בגימור ובאיכות ללא תחרות.

יש לנו את הידע והניסיון בפיתוח מכונות ומוצרים מכניים ובתכנון מנגנוני הינע מורכבים. חלק ניכר מהפרויקטים אותם אנו מבצעים הם רב-תחומיים, וכוללים פיתוח, בניה, ייצור והרכבה של מכונות משולבות חשמל ובקרה המבוססות על מכלולי הנעה מדויקים, מכונות אשר מונעות בעזרת מנועי סרווו ומכונות מולטי דיסיפלנריות. שירותינו כוללים ייעוץ, תכנון, פיתוח ,בנייה וייצור.

השירותים המסופקים ע"י החברה מציעים פיתוח מכונות ומוצרים מכניים ברמה גבוהה ללקוחות מכל המגזרים: החל ביזמים פרטיים שמביאים אלינו את רעיונותיהם המקוריים, וכלה במפעלי תעשייה וחברות מבוססות, שמבקשים לייעל את קווי הייצור שלהם.

לשיחת ייעוץ חינם צור/י קשר

 

שלבי הפיתוח

פיתוח מכונות בפועל דורש עבודה רבה וידע נרחב בתחומי הנדסה שונים.

השלבים הסדורים במהלך פיתוח של כל מכונה הוא קודם כל הגדרה של דרישות הפרוייקט. לאחר מכן מתבצעת התוויה של האפשרויות ההנדסיות השונות לפתרון בעיות והחלטה על כיוון ראשוני שינחה את המשך העבודה, בשלב זה נלקחים בחשבון גם חומרי הגלם, מקורות הכוח וכדומה. לאחר שהוחולט הכיוון והאמצעים ממשיכים באפיון המוצר והכנה של מודל תלת מימדי המכיל את כל החלקים אותם יש לייצר או לרכוש, בשלב הבא מרכיבים את החלקים ומחברים את המפעילים והמנועים אל מערכת הפיקוד. השלב האחרון יכלול הרצה ובדיקת המערכת בו גם בהתאם לצורך יבוצעו תיקונים נדרשים.

 

שירותי פיתוח מכונות בשחר כוללים פיתוחים של:Machine Development

מכונות מונעות סרבו

מכונות אוטומציה

מכונות בדיקה

מוצרים מולטי-דיסציפלינאריים

מכונות פטנט

מוצרים מכאניים

מכשירים

מכונות לתעשייה

מכונות ייזמות

 

שיטטיות מקצוענות וידע

התהליך של פיתוח מכונות שמטרתו הסופית היא מוצר מוגמר ובעל תועלות, חייב להתבצע בצורה דקדקנית ומקצוענית. יש להקדים את תהליך הפיתוח במחקר יסודי שמטרתו לבחון דרכים לפתרון. יש ללמוד לעומק על התפקודים ועל ייעוד המוצר ולפתח את הקונספט המתאים ביותר. הבנה של מגוון הפרמטרים המרכיבים את המוצר, הבנה של ייעוד המוצר וקהל היעד הצרכני ושל מגוון השימושים שניתן לבצע במוצר (הקובעים גם את אופן פיתוח המכונה או המוצר מבחינה מכאנית), יקלו על פיתוח הקונספט. רק לאחר סקירה כוללת של המוצר וכלל שימושיו יש לפרוט לגורמים את שלבי הייצור שלו, ולעבור לבנייה של אבטיפוס שיהווה מודל שיאפשר להציג את המוצר בפני הגורמים השונים.

 

פיתוח מכונות לתעשייה - פלסטיקהמכונות מיוחדות

 

 

 

 

 

 

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס