לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

פיתוח מכני

תכנון ופיתוח מכני

פיתוח מכני של מכונות ומוצרים הוא תחום רחב ומולטי דיספלינרי, הכולל תכנון מכני, תכנון חשמל ואלקטרוניקה, חיווט ותוכנה. בכל שלב בבניית מכונות, פיתוח מכני אם לא נעשים כהלכה עלולים לצרוך הרבה זמן וכסף מיותר. עם נסיון רב שנים בפיתוח ובניית מכונות ועם עבר בפיתוחים מכניים של מאות מכונות ופרויקטים הנדסיים שונים וייחודיים, מספקים בשחר חיאל תכנון ופיתוח של מוצרים מכניים ברמה הגבוהה ביותר, ללקוחות בארץ ובעולם.

אנחנו מספקים פתרונות הנדסיים יחודיים ע"י שימוש בטכנולגיות חדשניות להשגת היעדים תוך מתן מענה אפקטיבי ויצירתי, לפיתוח יעיל חסכוני ומהיר של מכונות, מכשירים ומוצרים.

לשירותי תכנון ופיתוח מכאני באיכות ומחיר ללא תחרות, צרו איתנו קשר היום באמצעות הטופס או בטלפון ונשמח לעמוד לשרותכם .

 

תרום הפיתוח

הפיתוח המכני של מכונות בכל שלב של בניית המכונה דורש בראש ובראשונה בחינה מקדימה של נושאים כגון המפרט הטכני, הרעיון שהוביל לפיתוח המכונה, הבעיות שהמכונה באה לפתור והיעדים אותם היא מתכננת להשיג. במסגרת תהליך ההעבודה נערוך עמכם שיחה מקדימה וביחד נעבור על נקודות חשובות להבנה טובה יותר של מהות הפיתוח ומטרותיו.

 

תחומי התמחות

פיתוח מוצר מכני

פיתוח מכני של מוצרים

פיתוח מכני מכונות ומוצרים

תכנון מכני

אוטומציה

פיתוח מכלולים מכאניים

פיתוח של מערכות ותתי מערכות

פיתוח מכני מולטידיסצפלינרי

פיתוח מכונות בדיקה | מתקני הרמה

פיתוחים לרפואה

מהות הפיתוח

 

יכולות החברה בפיתוח מכני

ביכולתנו להקים פרויקטים מולטדיסציפלינרים מורכבים הכוללים איפיון ,תכנון מכאני ,תכנון לוחות בקרה , יצור חלקים, הרכבה מכאנית, חיווט ותוכנה. הפיתוח עצמו נעשה ע"פ תוכניות מוגדרות מראש והמכונות מורכבות באולם הייצור וההרכבה של החברה.

 

לשיחת ייעוץ חינם התקשרו 04-3720801© שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס