לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

שירותי עיבוד ופיתוח של מוצרים ומכונות

 

שירותי הנדסה מכנית – תכנון, בנייה ופיתוח מוצרים – שחר חיאל

ליבת הפעילות של שחר חיאל מתמקדת בפיתוח ובבנייה של מכונות ייחודיות, העונות במדויק על דרישותיו וצרכיו של הלקוח. עם זאת, לקוח הזקוק לשירות מסוים בלבד מתוך תהליך העבודה הכולל, ימצא אצלנו מכלול מקיף של שירותים מקצועיים משלימים:

 ייעוץ הנדסי – מקצועי ואישי לפרויקטים של פיתוח מכונות בכל שלב – משלב התכנון הראשוני והאפיון הטכני, ועד לפתרון בעיות והתמודדות עם נקודות כשל, שעלולות לעכב ואף להכשיל את הפרויקט.

בניית מכונות – אנו בונים מכונות על פי תכניות מוכנות שנמסרות לנו על ידי הלקוח. במסגרת השירות אנו רוכשים את הפריטים הנחוצים, מרכיבים את מכלולי המכונה. לבקשת הלקוח נוכל גם לבנות לוחות חשמל ולחבר את המכונה למערכת פיקוד ובקרה.

פתרונות מכאניים ספציפיים – ניתן לפנות אלינו בכל אתגר הקשור לתחומי התמחותנו, ואנו נספק פתרונות מכאניים מושכלים ויצירתיים.

בניית ארונות ולוחות חשמל – בנייה של לוחות וארונות חשמל חכמים עבור מכונות קיימות המותקנות אצל הלקוח.

עיבוד שבבי – ייצור חלקים מורכבים בדיוק גבוה, עיבוד שבבי לפריטים בכל מידה כולל חלקים גדולים במיוחד.

בניית אבטיפוס – פיתוח ובניית מכונות אבטיפוס איכותיות עבור יזמים המבקשים לפתח ולייצר מכונה חדשה. לקוחותינו מביאים אלינו את הקונספט החדש שלהם, במטרה לוודא כי הוא מיושם בשטח בצורה מיטבית. האבטיפוס שאנו בונים משמש בהמשך כתשתית לייצור סדרתי של המכונה במפעלים המיועדים לכך.

• תכנון ובניית מתקני בדיקה פיתוח מתקני בדיקה, שבוחנים את התאמתם של מוצרים לתקנים ספציפיים. אנו מתכננים ובונים עבור לקוחותינו מתקנים מיוחדים, שבודקים את עמידות מוצריהם במגוון רחב של תנאים ופרמטרים, כגון: העמסה ושבירה, האצה, שחיקה, לחץ, אטימות, דקירה, מתיחה ועוד.

• תכנון ובניית מתקני הרמה – תכנון ובנייה של מתקני הרמה ושינוע ייעודיים, המותאמים לסביבת העבודה ולדרישות הלקוח. בנוסף יש ביכולתנו לבצע שינויים במתקני הרמה קיימים, ולהתאימם לצרכים הספציפיים של לקוחותינו.

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס