לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

תהליך הפיתוח

 

תהליך העבודה והפיתוח – שחר חיאל

1. דרישת הלקוח. אנו מקבלים מהלקוח תיאור של המכונה המבוקשת, ומה היא אמורה לבצע.

2. אפיון טכני. בתהליך עבודה משותף עם הלקוח, אנו בונים אפיון המתייחס למכלול הצרכים והדרישות: מה המכונה אמורה לבצע/לייצר; התפוקות והמהירויות; סביבת העבודה – קרה, חמה, רטובה, יבשה…; ממשק המשתמש – נתוני הנדסת אנוש כמו גובה, פתיחה ועוד; בטיחות – מנגנוני הגנה שמגנים הן על המשתמש והן על המכונה עצמה; ועוד. התוצאה היא מפרט טכני בעל סעיפים רבים, ואיתו אנו יוצאים לדרך.

3. התמודדות עם נקודות הכשל. בשלב זה אנו מאתרים את לב המפרט הטכני – הנקודות בהן צפויים כשלים ובעיות. קודם כל אנו מתמודדים עם האתגרים האלה, ומחפשים עבורם פתרונות יעילים. מניסיוננו אנו יודעים כי נקודת כשל שלא טופלה כראוי כבר בהתחלה, עלולה בהמשך להכשיל את הפרויקט כולו. על פי רוב אנו מוצאים פתרון נכון ואפקטיבי, המתבסס על הידע הרחב והגישה היצירתית שלנו. במקרים הנדירים שבהם לא נמצא פתרון, אנו חוזרים צעד אחד אחורה, ומתאימים את המפרט הטכני לאפשרויות.

4. בניית דגם. כעת אנו מיישמים את המפרט הטכני, ובונים על פיו דגם ראשון של המכונה. שלב זה חשוב במיוחד עבור מכונות המיועדות לייצור סדרתי, שכן אנו מחויבים להעביר ליצרן הנחיות מפורטות, ברורות ומובנות. כשמדובר במכונה בודדת, חד פעמית, אנו מדלגים על שלב הדגם, וניגשים ישר לבניית המכונה.

5. סדרת בדיקות. אנו בודקים אם הדגם עומד בכל היעדים שהצבנו: עומסים, תאוצות, מהירויות, שחיקה ועוד. על פי הממצאים אנו מבצעים בדגם התאמות ושדרוגים, כדי למקסם את פעולת המכונה.

6. עדכונים. לאחר שביצענו שינויים והתאמות בתהליך בניית המכונה, אנו מעדכנים את שרטוטי הייצור, שנועדו להנחות את היצרן הסופי.

7. הכנת תיק ייצור. אנו בונים תיק ייצור מקיף, הכולל בתוכו את כל המידע והידע הדרושים לייצור סדרתי של המכונה שפיתחנו. בתוך תיק הייצור ימצא היצרן העתידי את כל הפרטים הנחוצים לו לייצור יעיל: שרטוטי מערכות מכאניות, מערכות חשמל, חלקים וכו'; נהלי הרכבה – סדר ההרכבה, סדר הדבקים וכו'; נהלי ניקוי – איך לנקות את המכונה; ועוד הסברים והנחיות. אנו מגישים את תיק הייצור ללקוח, והוא פונה בעזרתו ליצרני מכונות המייצרים סדרות גדולות.

8. ליווי היצרן. היצרן שנבחר על ידי הלקוח זוכה מאיתנו לגיבוי מלא. אנו עונים לכל שאלה, מדריכים את העובדים בשיטות ובתהליכי העבודה הדרושים, ומלווים את היצרן לאורך כל שלבי הקליטה וההרצה – עד לייצור מלא, שוטף ועצמאי.

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס