לפיתוח מכונות אמין ומקצועי התקשר/י

04-3720801

info@csh.co.il | 04-3720801

תכנון מכונות

 

לתכנן ולהצליח בפיתוח מכונות ומוצרים חדשים

תכנון מכונות מקצועי הוא מרכיב הכרחי בפיתוח של מוצרים מכאניים מכל סוג ומצריך עמידה בסטנדרטים גבוהים של חדשנות, הספק עבודה, אמינות ויעילות על מנת לספק מענה איכותי בעל יתרונות שיווקיים ותחרותיים.

שחר חיאל והצוות התפעולי של החברה מספקים שירותי תכנון מכונות לכל שלב בתהליך של פיתוח מכונות ומוצרים. שירותי התכנון מותאמים לייזמים וחברות אשר רוצים לפתח מכונה חדשה כסטארט-אפ או לשדרג מכונה קיימת בקו הייצור. למטרת התכנון אנו נעזרים בתוכנות מחשב מתקדמות (כגון "SolidWorks") ובוחנים מספר פתרונות אפשריים לכל בעיה או דרישה.

שחר חיאל הוא מהנדס ברמה עולמית עם נסיון עשיר ורב שנים. בתחום התכנון של מכונות ומוצרים מציעים שחר והצות הפועל תחתיו פתרונות מהירים, מדוייקים ואמינים, שיעמדו בכל מבחן איכות. שחר יגלה מיד את הבעיות הקשורות לרעיון המוצר ויתן לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

צרו קשר היום ונשמח לעזור.

 

שלבים עיקריים בתכנון מכונות

יעד הקצה בתכנון מכונות ע"י שחר חיאל מתמקד במציאת מענה אופטימלי לצרכיו של היזם,תוך מתן יחס אידיאלי של עלות-תועלת. פיתוח מכונות הינו תהליך מורכב מאוד הדורש תכנון מדויק, ידע וניסיון. בכדי להתחיל בתהליך של תכנון מכונות, החברה פועלת במספר שלבים אשר מתבצעים על ידי אנשי צוות מוכשרים ובעלי ידע נרחב בתחומי הנדסה שונים.

 

בין השלבים הנדרשים לתכנון מוצר מוגמר, תועלתי ומדויק:

1. מחקר יסודי מקיף ומעמיק- הכרות בסיסית עם הלקוח וצרכיו, עריכת מחקר ראשוני מקיף והגדרה של דרישות הפרויקט וייעודו, הבנה של הפרמטרים המרכיבים את המוצר המתוכנן ובניית תוכנית עבודה. שלב זה כולל פיתוח רעיונות והתוויה של האפשרויות ההנדסיות השונות, תוך החלטה על כיוון פעולה ראשוני שילווה את התהליך.

2. אפיון מקצועי של הפרמטרים השונים- סקירה כוללת של המכונה ושימושיה השונים, בירור דרישות הייצור של המכונה, כולל חומרי הגלם, מקורות הכוח וכיוצא בזה, אפיון המוצר והכנת מודל תלת מימדי הכולל את המרכיבים הייעודיים של המכונה אותם יש לייצר או לרכוש.

3. בניית אב טיפוס שיהווה מודל לדוגמא – תכנון מכונה בסיסית, הרכבת חלקי המכונה וחיבור המפעילים והמנועים אל מערכת הפיקוד. עיצוב סופי של המכונה, הרצה ובדיקה של המכונה וביצוע תיקונים נדרשים. לאחר שמוודאים כי המכונה עונה על דרישות הלקוח, בונים אב טיפוס שיהווה מודל אותו ניתן יהיה להציג בפני גורמים שונים. עם אישור האב- טיפוס, מייצרים קו מכונות אשר יעמוד לרשות הלקוח.

 

יתרונות בתכנון מכונות עם שחר חיאל

לצוות המהנדסים בחברה ניסיון רב בתחומי הנדסה שונים הכוללים עיבוד שבבי, ייעוץ הנדסי והיבטים שונים בתחום הפיתוח ותכנון של מכונות. הידע וניסיון אותם צברה החברה, מאפשרים לה לפתח מכונות ומוצרים מכאניים מכל שלב בתהליך הפיתוח, החל מפיתוח מוצר חדש וכלה בשדרוג מכונות קיימות.

פיתוח ותכנון איתנו מתבטא ב:

- השגת יעדים – תוצר סופי אולטימטיבי תוך השגת יעדי פיתוח אופטימליים בסטנדרטים ללא תחרות בבחינת חדשניות, יעילות ואיכות

תכנון מכונות מדוייק

- צמצום עלויות – ברשותינו קשר לספקי החלקים והמכלולים העדכניים ביותר במחירים הטובים ביותר בשוק

- ניצול נכון של המשאבים המושקעים תוך מציאת הפתרונות הטכנולוגיים היעודיים ללא עלויות מיותרות

- תכנון מנגנוני הינע יעילים ומדויקים, שמהווים בסיס חיוני לפעילותה של כל מכונת ייצור

- פרויקטים רב תחומיים – תכנון, בנייה והרכבה של מכונות מורכבות המשולבות חשמל, חיווט ובקרה. שילוב מכלולי הינע לינאריים וסיבוביים ומנועי סרווו.

- ייצור מכונות מולטי דיסיפלינריות, המספקות מענה למגוון תחומים וצרכים בתעשייה

 

שירותי תכנון מכונות בשחר כוללים מספר אפשרויות המספקות ללקוח מענה מקצועי, יעיל ואיכותי המבוצע על ידי אנשי מקצוע בכירים מתחומי הטכנולוגיה, ההנדסה והתעשייה: פיתוח מכונות פטנט, פיתוח מכונות אוטומציה, פיתוח מכונות בדיקה ופיתוח מכשירים ומוצרים מכניים חכמים הנדרשים לפעילות השוטפת של הלקוח.

החברה מספקת מענה איכותי ליזמים פרטיים המבקשים לתכנן פטנט או מוצר חדש, וחברות אשר תרות אחר תכנון של מכונות למטרת ייעול קווי הייצור במפעלם.

צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ ולעזור.

תכנון ופיתוח של מכונות לתעשייה

תכנון ופיתוח של מכונות לתעשייה

 © שחר חיאל - כל הזכויות שמורות 2013 | אביחי - בניית אתרי וורדפרס